statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka na koniec jesieni...

• autor: polonialaziska, 2016-11-27 01:10

Nasz ostatni mecz rundy jesiennej, był przełożonym meczem z 10 kolejki "B" klasy gdzie na wyjeździe spotkaliśmy się w Brzeźcach z LKS-em. Na bardzo trudnym, grząskim, wąskim boisku w Brzeźcach grało nam się niezwykle ciężko. Dodatkowo przeciwnik który był niezwykle zmotywowany aby pokazać kto jest lepszy. Doświadczona drużyna LKS-u za honor postawiła sobie pokonać tak naprawdę juniorów Polonii....

...Dzisiaj tylko jeden zawodnik, miał więcej niż 18 lat. Już w 3 minucie z karnego straciliśmy bramkę jednak szybko udalo się zdobyć bramkę na 1:1. Pierwsza połowa nie przyniosła zmiany wyniku. Ostatecznie drugą bramkę straciliśmy w 77 minucie i niestety nie udało się nam już doprowadzić do remisu, kończąc jesień porażką 1:2.