statystyki szczegółowe

Aktualności

Derby dla Polonii...

• autor: polonialaziska, 2016-09-11 00:21

W dzisiejszym meczu derbowym w lidze juniorów gościliśmy sąsiadów z Wyr. Zawsze groźna drużyna Fortuny, postraszyła nas w środę zwycięstwem z bardzo groźną drużyną Piasta Bieruń N.wygrywając pewnie 4:0.....

Jak zawsze derby rządzą swoimi prawami dlatego każdy wynik był możliwy. Mecz zaczął od mocnego uderzenia bo już w 2 minucie było 1:0 dla nas. Po 8 minutach było juz 2:0 i przestaliśmy grać przez 20 minut. Na szczęście pierwsza połowa zakończyła się bramką na 3:0 po ładnej akcji skrzydłem. W drugiej połowie już nie mieliśmy przestojów w grze ,prezentując sie zdecydowanie lepiej i wygraliśmy pewnie 5:0 , a mieliśmy jeszcze kilka stuprocentowych sytuacji których nie wykorzystaliśmy a były to wyśmienite okazje. Mamy tydzień czasu na poprawę skuteczności przed meczem w Gardawicach.