statystyki szczegółowe

Aktualności

Kolejne mecze z nami..

• autor: polonialaziska, 2016-05-03 18:22

W ubiegłą sobotę mieliśmy rozegrać mecz z GTS-em Bojszowy, ale mecz został przełożony na 12 maja tj.czwartek o godzinie 18. Dlatego większość zagrała w meczu rezerw ze Zniczem Jankowice, ulegając gospodarzom po słabym meczu 1:5. Dzisiaj natomiast, w lidze juniorów wybraliśmy się na mecz 5 kolejki do lidera ze Studzienic. Drużyna LKS-u z kompletem punktów melduje się spokojnie na pierwszym miejscu w tabeli...

...Niestety kolejny już raz, nie gramy w optymalnym zestawieniu. Dzisiaj nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu, popełnialiśmy sporo błędów w obronie, i praktycznie w każdej formacji. Na szczęście gospodarzom brakowało zdecydowania w wykończeniu, dlatego nie straciliśmy bramek już na początku meczu. Do przerwy to my jednak prowadziliśmy już 3:0, wykorzystując dosłownie trzy z pięciu okazji do zdobycia bramek. W drugiej połowie po koszmarnych błędach w obronie"podarowaliśmy " LKS-owi dwie bramki, co było podsumowaniem naszej złej gry w tym meczu. Na szczęście rywal też popełnił kilka błędów i szybko odskoczyliśmy liderowi na kilka bramek ostatecznie wygrywając 6:2. Mimo wysokiej wygranej, sposób gry był daleki od naszych oczekiwań.

LKS STUDZIENICE - POLONIA ŁAZISKA GRN. 2:6 (0:3) Daniel Wieczorek -4, Piotrek Botor,