statystyki szczegółowe

Aktualności

Wawel zdobyty...

• autor: polonialaziska, 2015-06-12 11:26

W przedostatnim meczu sezonu pojechaliśmy na boisko wicelidera czyli Wawelu Wirek. Po dobrym meczu, choć tylko w drugiej połowie w naszym wykonaniu, wygraliśmy 4:3 ( 0:2). Pierwsza część to nasza przewaga w posiadaniu piłki, ale graliśmy wolno, w ostatnim momencie mało dokładnie i ..przegrywaliśmy 0:2 po dwóch szybkich akcjach gospodarzy, a w sumie, tylko kilka razy Wawel zagroził naszej bramce...

Druga połowa to już zdecydowanie lepsza gra. Zaczęliśmy szybciej biegać, grać piłką, tworzyć sobie dogodniejsze sytuacji nasza przewaga nie podlegała dyskusji co udokumentowaliśmy czterema bramkami po ładnych akcjach. Przy wyniku 4:2 Wawel zdobył kontaktową bramkę już w doliczonym czasie, tak jak na boisku w Łaziskach w pierwszej rundzie, z tym że była to bramka zwycięska. Gole dla Polonii wczoraj zdobywali: Dawid Marcol, Łukasz Nierada, Daniel Wieczorek , Bartek Szojda