statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka po walce....

• autor: polonialaziska, 2014-09-19 09:12

W środowym wyjazdowym meczu w Chorzowie, ulegliśmy niestety Ruchowi 0:3 (0:1). Był to nasz najlepszy mecz w tym sezonie,ale niestety przegrany. Byliśmy równorzędnym przeciwnikiem dla faworyzowanego Ruchu. Dobra gra w tym meczu, nie jest odzwierciedleniem wyniku jaki osiągnęliśmy...

Nasza gra była dużo lepsza niż wynik. Bramki straciliśmy "do szatni" w 40 minucie, drugą minutę po rozpoczęciu drugiej połowy, a trzecią wtedy kiedy zdobycie przez nas kontaktowej bramki było kwestią czasu po naszej przewadze w 70 minucie. Szkoda bo naprawdę dobrze sobie radziliśmy w tym meczu, mając kilka naprawdę znakomitych okazji do strzelenia bramek. Ruch wykorzystał nasze błędy praktycznie w stu procentach,i obiektywnie jeszcze kilka sytuacji tez gospodarze mieli. Ten mecz dobrze rokuje na przyszłość. W sobotę kolejna walka z Chorzowskim klubem, Stadionem Śl.