statystyki szczegółowe

Aktualności

Bezbramkowo z Podlesianką!!!

• autor: polonialaziska, 2014-06-01 22:53

Wynikiem 0:0 zakończył się nasz ostatni mecz z Podlesianką Katowice. Po dobrym meczu w Kochłowicach, kiedy zapewniliśmy sobie zwycięstwo w naszej grupie na trzy kolejki przed końcem ligi..

...tym razem zagraliśmy nieco słabsze zawody. Dobrze dysponowana Podlesianka postawiła nam wysoko "poprzeczkę". Dobrze zorganizowana obrona gości sprawiła nam sporo problemów. Nie potrafiliśmy wypracować sobie w pierwszej połowie żadnej stuprocentowej sytuacji. Próbowaliśmy atakować bramkę, ale zupełnie nam to nie wychodziło. Kolejny mecz w innym, trochę zmienionym składzie(od pierwszej minuty z pięcioma zmianami  w porównaniu z meczem z Uranią) nie był dobrym meczem. Mieliśmy przewagę w utrzymaniu piłki, graliśmy pewnie w obronie ale nic nie wynikało z tej przewagi. W drugiej połowie i goście mieli swoje sytuacje bramkowe. My jednak ciągle graliśmy bardzo nieskutecznie i mecz zakończył się chyba w sumie sprawiedliwym podziałem punktów. Już w niedzielę czeka nas kolejny trudny mecz. Tym razem z wiceliderem z Siemianowic